Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék egy lovat magamnak...

Téékáá kérdése:

Szeretnék egy lovat magamnak és csikóként vásárolnán, milyet (többi lent)?

Figyelt kérdés

Tehát szeretnék egy lovat magamnak, saját nevelést, gyerek koromban sokat voltam nagyapámnál neki voltak lovai,de az nagyon régen volt.

A ló hobbira lenne, tehát első szempont és legfontosabb is, az a jó kezelhetőség(jó idegrendszer),a többi másodlagos de azért fontos: nagy és erős legyen, jó munka készség.

Azt mondják a herélt megbizhatóbb mint a kanca ez igaz?

Milyen idős csikót érdemes venni?

Kb 1 évem van a felkészülésre, utána fogok olvasni rendesen, hely, kaja, lové gyófykezelésre nem gond.

Válaszokat köszi!


2016. máj. 25. 13:28
 1/4 anonim válasza:
Nekünk régen magyar félvér volt..kb 8hónaposan került hozzánk.Nagyon szerettük.De ha erős lovat szeretnél tudom ajánlani a hucult,bar ők inkabb kistermetűek,viszont nagyon szívósak.Esetleg kisbéri vagy lipicai.Azok gyönyörűek.
2016. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bértartásban szeretnéd tartani, akkor 2 lóban gondolkozz. Nem szabad egyedül tartani, szüksége van lótársaságra.
2016. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
#1 vagyok..2-esnek igaza van..nekünk volt mellette egy kecskénk,jó "barátok" voltak ha lehet így nevezni.Aranyosak voltak.Nem kell feltétlenül lo,de tenyleg kellene melle valami,ami mindig ottvan.Hisz o is társas leny
2016. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te csikót akarsz venni, ennyi tudással, akkor neked maximum egy hintaló való..
2016. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!