Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért dobálja a fejét?

Miért dobálja a fejét?

Figyelt kérdés
Lovaglás közben általában mikor rövidre fogom de van,hogy különben is amikor olyan hosszú a kantár,mint mindig és egyszer csak elkezdi dobálni a fejét ilyenkor még hosszabbra eresztem a szárat de akkor is dobálja.Lehet,hogy a zabla nem jó?mert sodrott van neki.Vagy egyszerűen csak unatkozik?mert lovaglás közben néha még elkezd úgy..zúgni olyan furcsa hangon..olyan mmmmmmhhhmm.xD De olyankor lehet,hogy csak unatkozik.

2016. máj. 25. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem támaszkodik,feszes,nincs összelovagolva erre következtetek a leírtakból. Tartsd meg a szárat és zárj rá a csizmával,lovagold hozzá a kezedhez.Valószínűleg nem befolyásolja a zabla,csak te nem úgy nyúlsz hozzá ,ahogyan kéne. Azt nem tudom értelmezni h "zúg".. Ebben nem tudok segíteni,nálunk azt csak a mosógép szokta.
2016. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Vagy a bogarak miatt, már elég sok van, szóval simán lehet az zavarja.

Én meg azt mondom, hogy sokat fogsz és nem tetszik neki,k hisztizik. Kevés az előre hajtás, én mondjuk hagynám menni előre és nyúlni lefelé, hogy szokja a zablát, keresse a támaszt, semmiképpen nem feszegetném a szárba.

Sodrott zabla? Az nem nagyon durva? De ehhez nem értek.

2016. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Linó03 ***** válasza:
Az enyém ugyanezt csinálja, de nála hiszti. Amikor rájön, hogy nem veheti tőlem el a szárat, akkor abbahagyja.
2016. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!