Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szamáron lehet tanulni lovagol...

Téékáá kérdése:

Szamáron lehet tanulni lovagolni és a lovakkal való bánásmódot tanulni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A lovaglást talán de szamáron szerintem az is más. Nem értek a lovagláshoz sem a lovakhoz de szerintem egész máshogy kell szamárral bánni mint lóval.
2016. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ápolni lényegében ugyanúgy ,azonos eszközökkel kell. Nyergelni,szerszámozni is. Lovagolni nehezebb mivel makacs,nem olyan a mozgása. Egyensúlyt megtanulni,utazni,fentmaradni meglehet tanulni rajta de rendesen lovagolni azt nem.
2016. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ápolni ugyanúgy kell mint a lovat, pucolni, patát tisztítani, egyebek. a szerszámozást mint ahogy itt leírták már azt is be lehet rajta gyakorolni. de háton egyáltalán nem olyan, a legkisebb pónin is máshogy esik az ülés. Ennek elég döcögős lépései vannak, az ügetése is másabb, dobálja az embert közben. Hamar elmegy a kedved tőle ha ráülsz, főleg ha egy makacsabb jószágot fogsz ki, amelyik nem is a szavadra dolgozik. ha van módod rá, akkor inkább lovon tanulj bármit is.
2016. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyertük egy szamarat és hát gondoltam neki kezdek :)
2016. máj. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!