Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajtájú ló lenne a...

Milyen fajtájú ló lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
én lovaglásra használnám lehetőleg zömök, de erős és nem makacs. köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 29. 14:03
 1/4 anonim válasza:
Ha zömök akkor én valamilyen hidegvérűt választanék. Az, hogy makacs e, az igazából a ló jellemétől függ, nem a fajtától :-)
2016. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sodrott vagy egy jó félvér . Ha sportcélod van akkor a sodrott felejtős.. Lovaglás tág fogalom,a makacs ló minden fajtában van,semmi köze a fajtához ,hogy makacs -e vagy nem.
2016. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tinker
2016. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hucul, hidegvérű, sodrott, gipsy vanner, esetleg fríz, bár azt jó szívvel én nem ajánlom, de kétségkívül dekoratív... Igaz, a hidegvérű meg például hamar elfárad, ha vágtázni akarnál, stb., viszont a lassú, de tartós munkát majd' egy napig bírja gond nélkül
2016. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!