Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet jelentkezni zsokénak...

Hol lehet jelentkezni zsokénak, milyen adottságok szükségesek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 38 kg, sovány vagyok, és alacsony 155,5 cm vagyok/nem leszek magas, mert nehezen növök, és a mamám, anyukám, nagynénim alacsony/.Fél éve lovagolok, hamar lekerültem a futószárról, most tanulom a vágtát szabadon.

Vannak zsoké iskolák magyarországon?Hol lehet jelentkezni?Testadottságaim megfelelnének-e?



2016. máj. 31. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak az átlaghoz képest vagy valamivel alacsonyabb, viszont zsokénak magas vagy.
2016. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vki 165 cm és zsoké......
2016. máj. 31. 18:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Magasságomtól egyáltalán nem félek, az pont megfelelő a zsokék 165 cm körül számítanak jónak és én már max. ha növök 5cm
2016. máj. 31. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Megfelelnek.De a telivérezés veszélyesebb világ, ott minden bolond bogóra fel kell ülni,nincs válogatás.Alagon van zsokéiskola,keress rá,bár nem jóérzésű embernek való az ottani társaság.De félév lovacskázás arra nem elég h lófelvezető legyél.
2016. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
12%
Szia voltaképpen igazi zsoké iskola nincsen. Ami Alagon van az a Váci lovász szakmunkás iskolával van ősze kötve annyi kivétele hogy a gyakorlati hely alagon van.Én a helyedben elmének egy normális iskolába. Zsoké úgyis tuc leni hogy kikerűsz egy trénéhez.
2016. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen trénerez kellene kerülnöm, vki tud mondani egyet, pl. debrecenben van ilyen tréner?
2016. jún. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!