Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budakalász és környéke lovardák?

Budakalász és környéke lovardák?

Figyelt kérdés
Új lovardát keresek, ahol jó az oktatatás, és utána lehet ugye terepre is menni. Nem kell feltétlenül kalászon lennie elég ha innen könnyen megközelíthető autó nélkül. És ha lehet ne egy betonövezetben legyen, legalábbis legyen körülötte terep ami szép...Minden jöhet és ha tudtok egy rövid véleményt is mellé.

2016. máj. 31. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat regen voltam ott, de vannak jo helyek, most konkret peldat nem tudok mondani, de erdemes felmenni szentkeresztre vagy meg ha jol tudom szentendren is van, ja es majd elfelejtettem pomazon is van egy lovarda, ha jol tudom. Most bocsi elorre is hogy nem adok pontos valaszt de tenyleg reg voltam ott xD

Ha meg igazi velemenyezest szeretnel, menj fel szentkeresztre es erdeklodj a falusiaktol, mindenfele falunapon, ok tuti mondanak majd jo tippeket. Nekem is volt ott lovas ismerosom, csak mar nem tartom a kapcsolatot sajnos :(

Am most koltoztel, vagy csak uj hely kell?

2016. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak új hely :)mert ahol tavaly nyáron kezdtem már nem oktatnak (nem lovarda volt csak ilyen tanya szerű és sok ló, de nagyon barátságos hely)nem igazán vagyok egy jó lovas még, de szeretnék terepre menni (hobbiszinten), ha valaki tud konkrétumokat meg ilyesmi akkor nyugodtan :D
2016. jún. 1. 16:54
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én tudnék egy terepes helyet kalászon :) ha érdekel írj üzit.
2016. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!