Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék lovat venni. A paci...

Szeretnék lovat venni. A paci 145 cm marmagasságú, én viszont több, mint 170 centi vagyok és még nőni fogok. Nem vagyok/ leszek túl nagy hozzá? Hucul, erős fajta. Nem versenyeznék vele, csak iskolaló lenne, a súlyom pedig nem éri el a 60 kilót.

Figyelt kérdés
lóvásárlás, hucul, ló

2016. jún. 3. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A lábaid hosszával baj lesz, mert egyszerűen nem fogod megtalálni az oldalát... Szőrén elkocogni persze lehet, de ha ennél többet szeretnél, attól tartok, nem ő lesz az ideális társad... Elég magas vagy, ahogy írod, még növésben, én 165-170 cm között nézelődnék.
2016. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ, megnézek más pacit is.:-)
2016. jún. 3. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi érdekel. Mert például a földről történő munkához az az ideális, ha a ló magassága a lovasénál 20 centivel kisebb. De igazából ülj fel egy-két huculra, te is érezni fogod, hogy kicsi-e, vagy sem. Én sem a súly miatt aggódnék amúgy, hanem a magasság lesz kérdéses, mert ha leér a lábad,az azért problémás tud lenni... :D
2016. jún. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!