Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi értelme van a hasvédős...

Mi értelme van a hasvédős díjlovas hevedernek?

Figyelt kérdés

www.stylelovasbolt.hu/lovas_felszereles_reszletei/lofelszereles/Nyeregtartozekok/Dijlovas_hevederek/ERIC_THOMAS_hasvedos_dijlovas_borheveder_60_cm

Díjlovas nyereghez minek ugró heveder? Vannak olyanok akik díjlovas nyereggel ugranak?



2016. jún. 3. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
A divat itt a lényeg."jól néz ki és drága" Ez kb a fáslikategória mikor ugrólovas fásliz.És joggal vetődik fel a kérdés h fáslival ugrik?
2016. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Megkockáztatnám, hogy talán pónihoz jó lehet, vagy speciálisabb, hosszú ferántószíjas nyergekhez. Egyébként én sem látom funkcióját, bár van, aki díjlovas nyeregben jár ki terepre, és kisebb kidőlt rönköt ugrat azért, ha úgy alakul a helyzet, de nem hiszem, hogy ahhoz ez igazán szükségszerű lenne.
2016. jún. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elnevezés szar, léteznek hosszúfelrántós ugrónyergek is. Illetve van, aki díjlovasban ugrik, de azért védené a lovát.
2016. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írta, nem jó a megnevezés. A military nyergek általában hosszú felrántósok, ezekhez gyártják a hasvédős rövid hevedereket.
2016. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De olyan drága...mármint egy ilyen heveder vagy 50000ft sima hasvédős meg már van 20000tól...
2016. jún. 7. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ritka, ahogyan a hosszúfelrántós ugrónyereg is, pedig nem rossz dolog, legalábbis én szeretem.
2016. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!