Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rászökött a lovam a kukoricára...

Rászökött a lovam a kukoricára mit tehetek?

Figyelt kérdés
Valami baja lesz tőle? Nem tudom,hogy mennyit evett nem sokat max 2 fánglit. Ettől is felpuffadhat? Az állatorvost is hívom.
2016. jún. 11. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak annyit evett, nem hiszem, hogy egy egyszeri alkalomtól nagy baja lehet, de azért kérdezd meg az állatorvost.
2016. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi azt mondta mindenki,h nyugodjak meg ettől nem lesz baja. Két napja csinatam meg az új zárat mert mindig kinyitja. De úgy látom ezentúl lakattal zárom ezt is mint az istállóját. Egyszer még a többi kettő lovat is kiengedte ez a majom póni. Durva mikre képes.
2016. jún. 11. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a kötekedőkre, elhiszem, mikor az ember ideges, a legkisebb problémája a helyesírás.

Baja nem lesz, nyugodj meg, megnézi az állatorvos, nem fog ennyitől összerogyni, egyetlen egy alkalommal nem fog elhízni, most vagy fáradékonyabb lesz, vagy felpörög (meghülyül), télen szoktak néha 1-2 marékkal adni a lónak, szóval nyugodj meg, nem lesz semmi baja :)

2016. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) én is szoktam neki adni télen kukorica darát,de igy nagy darabot még csak egy párszor kapott.
2016. jún. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!