Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyeregjavítás!?

Nyeregjavítás!?

Figyelt kérdés

Van egy műanyag (sigma) nyergem, de nekem már nem kell és el szeretném adni, de előtte gondoltam kicsit foglalkozok a kinézetével ne úgy nézzen ki mint amit egy szeméttelepről szereztek.

Két (sajnos viszonylag nagyobb) hibája van: Az első nyeregkápánál kiszaladt az anyaga. Ezt hol lehet megjavíttatni, vagy hogyan? A másik pedig a kengyelszíj befűzésére alkalmas kis bujtató (megmondom őszintén ennek nem tudom mi a neve) leszakadt, és mivel nem bőr a nyereg a műanyag oda volt varrva/ragasztva. Ezzel mit tudok kezdeni, hogy tudom kijavítani?

Remélem érthetően fogalmaztam :)

Légyszi, ha tudtok segítsetek, vagy esetleg egy szakembert ajánlani, aki nemcsak bőr nyergekkel vagy törött vázakkal foglalkozik. Az se fontos, hogy kifejezetten nyerges szakember legyen.



2016. jún. 13. 10:36
 1/3 anonim válasza:
Inkább próbáld meg így eladni, ahogy most van! Hidd el, hogy egy ronda/szakszerűtlen javítással többet rontasz az eladási áron, mintha így próbálod meg eladni. Ráadásul ezek a Sigma nyergek nem olyan áron mennek használtan, amiért érdemes lenne pluszba költened rá egy igazán jó nyergessel, mert az nem 10 Ft-odba lenne. Az olcsó munkák meg... Ez már említettem az elején.
2016. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem érdemes foglalkozni vele. Eleve az ára miatt, mert használtan 35-40-nél többet úgysem kapnál érte jó állapotban sem, illetve mert amennyibe kerülne a javítás, azt az ára nem biztos hogy visszahozná.

Nem is tudok olyan nyergest, aki szintetikust javít, de hát ilyen olcsót nem is érdemes.

A kengyelszíj bujtatóját ha megvarrják is látszani fog, hogy javított. A kápánál az anyagot is bár nem tudom, hol jött le, de lehet teljes felületen kellene cserélni.

2016. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen nyerged van? Már izgat :D De szerintem is add el így.
2016. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!