Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ideges? (LENT! )

Figyelt kérdés

Szóval lovagolok egy ismerősömnél és van egy ló amin lehetne lovagolni,csak hát nagyon ilyedős..sokat szoktam sétáltatni meg meg szoktam futószárazni..úgy rá lehet ülni ha fogják,ledobni nem akar csak mindentől megijed és megugrik..

Mit lehet tenni?


2016. jún. 16. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Hát így elsőre annyit mondanék, hogy érdemes lenne a boxban elnyerni a bizalmát, és utána mindent megmutatni neki, hogy Magyarországon relatíve ritka a tigris, oroszlán szabadon, valamint a lóevő zacskó is :)

Ha futószáron megriad, hagyd neki, hogy kifussa, nem kell visszafogni, csak nyugodt hangon beszélni hozzá, előbb-utóbb leesik neki, hogy teljesen felesleges menekülni.

2016. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Enyém is ilyen volt. Ledobott a petárdától egyszer nem szándékosan. És ma már úgy haladunk,h bombát lehetne mellette robbantani mert annyira nyugodt. Egy gyengéje van az pedig a csirke(attól fél 😂) elnyertem a bizalmát , ostort csattogtass mellette elsőnek csak lóbáld aztán kicsi csett,ha arréb lép hagyd csak nyugtasd meg. Simogasd az ostorral. Zacskót érints hozzá,labdát mutass meg neki mindent. Majd zsákkal lehet lovagolni,ha minden úgy megy ahogy kell :) sok sikert! Nekem sikerült,REMÉLEM NEKED IS FOG!!! Nagyon sok kitartást és sikert kívánok!!!!!! 😉😉😉
2016. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

Az 1# válaszólónak annyit,hogy nem boxa van hanem állása.. :/

2016. jún. 16. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
A lóevő zacskón jót nevettem, nekem is volt vele esetem, majdnem az árokban kötöttünk ki (mondjuk akkor nem volt vicces).
2016. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!