Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás közben hogy van a...

Lovaglás közben hogy van a hajatok?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy a kobak alatt csak alacsony copfba tudom fogni a hajamat...

Ti milyen más módon tudjátok a kobak alatt összefogni a hajatokat?

Ti milyen hajjal szoktatok lovagolni?

Minden válaszért jár a zöld🤑



2016. jún. 16. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire hosszú a hajas? :D


Én is csak a kobak alatt tudom osszekotni, esetleg meg legalulrol kezdve lehet megpróbálni befonni, hátha ugy jobb

2016. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan màr rövid van, de én régen befontam. vagy végig, vagy csak parkettába, és alul összefogtam. Praktikus mert nem kócolódik, és a kobak is kényelmesebb.
2016. jún. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is már rövid van de régen csak simán összefogtam kicsit lejjebb mint szoktam, hogy ne legyen kényelmetlen
2016. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én a kobak alat kötök egy kontyot vagy oldalra fonom ott engem egyaltalan nem zavar.
2016. jún. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem középhosszú hajam van, de mindig csak közvetlenül a tarkóm felé fogom, közepes erősségben, a lehet ezt így mondani. :D
2016. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak kiengedve,de úgy hogy hátragyűröm a hajam és ennyi.(Középhosszú a hajam.
2016. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat mindenkinek ment a zold!

Johetnek meg valaszok!

Nekem vall ala er a hajam kicsivel

A konty nem nez ki hulyen ha olyan alacsonyan csinalom?

A parkettas fonas jo otlet!!!!

Hogy erted hogy oldalra fonod?

Befonod siman es aztan pedig oldalra hajtod?

2016. jún. 25. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:
6. Vagyok az még kifelejtettem hogy még úgy is szoktam hogy nem az egészet fogom össze copfba hanem csak a fölső részt ( fülem fölött) és meglazítom miellőtt felveszem a kobakot és amikor leszállok akkor már kibontom,és akkor már megvan a következő copfos alapja ( a nap többi részére).
2016. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tarkónál összefogom copfba, vagy parkettázom vagy kontyolok. :) A legkényelmesebb a fonás, csak nem mindig úgy jön össze, hogy szép legyen... kobak ápol és eltakar meg véd! :D ( lapocka alatti hajjal rendelkezek)
2016. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!