Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen marmagasságú ló illene...

Milyen marmagasságú ló illene hozzám? 19 éves vagyok és 178 cm magas. Azért kérdezem mert, sok lovas ismerősömet megkérdeztem már, és mindegyikük mást mond. (teljesen összezavartak) Szemezgetek mostanában egy pacival, de félek, hogy már "kinőttem".

Figyelt kérdés
(Kérek minden válaszolót, aki méltat a válaszával, ne leszóló, goromba legyen.) Előre is köszi a válaszod és az időd! Link: [link] htm
2016. jún. 17. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem: 60 kg vagyok :$
2016. jún. 17. 23:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél le erről a lóról, és nézegess normális oldalon, ahova írástudó emberek járnak. Legalábbis én ezek után nem sok jó dolgot tudnék ebből a hirdetésből leszűrni. A ló meg egyértelműen alacsony neked.
2016. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ok, ez a ló magassága alapján 11-13 gyerek alá, de 3 éves korára már olyan tapasztalatai vannak az életről, amit egy 20 éves lónak sem kíván az ember. Én 165-170 cm felett ajánlanék neked lovat, mert úgy éred el rendesen az oldalát. Tessék felmenni rendes oldalra, nem a jófogáson meg az expresszen nézelődni...!
2016. jún. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. jún. 18. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Lovasok.hu horsetraider itt vannak lovak
2016. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!