Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kb. menji idő mire versenyezhe...

Kb. menji idő mire versenyezhettek?

Figyelt kérdés
Január közepén keztem el lovagolni azóta egyszer már váltottam lovardát.A tanügetésemmel van még baj ezért most kengyel nélkül lovaglok.Szerintetrk mennyi idő mire poni klubbos futószáras versenyekre mehetek?
2016. jún. 21. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Menji"


F uck..

2016. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a keztem még oké...

Na de a menji.....

2016. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Versenyezhettek (tt) : mi nem fogunk
2016. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:D
2016. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A helyesírásod katasztrófa, az tény.


A válaszra válaszolva: Mi ezt innen sajnos nem tudjuk megmondani, mert nem látjuk, hogyan lovagolsz. Kérdezd az oktatódat, és gyakorolj sokat!

(A lovaglás mellett a helyesírást is ;) )

2016. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* a kérdésedre válaszolva
2016. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok.....januar kozepetol fel ev telt el....fel ev alatt barmilyen jo oktatoval bar gyanitom az elso nem lehetett jo nem fogsz tokeletesen lovagolni.....nekem 1 ev kellett az alapos ugetes kitanulasara most vagyunk a vagtaba bar kb fel evet kihagytam es borzaszto jo edzom van, sose valtanek es ja fel ev vagy talan kicsit tobb mire sikerult szepen barmilyen allapotbol ugetni..... szerintem ilyen kisebb versenyekre 1 evig nem igazan fognak meg engedni....aztan a fejlodesedtol fugg hogy mennyire vagy ugyes mennyira tanulsz konnyen de inkabb az edzodet kerdezd mert mi nem latunk.
2016. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért szerintem az a nem mindegy, hogy milyen gyakorisággal jársz lovagolni, mert a heti egy az semmi. Ha meg minden nap, akkor egy év múlva szégyen lenne, ha póniklubbos futószáras versenyeknél tartanál, persze az is kérdés, hogy mi a cél, mert a spanyol lovasiskolákban két évig tuti, hogy futószáron vagy, de az azért megint más.
2016. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Heti 3-szor járok lovagolni.2 évvel ezelőtt is jártam lovagolni.Már csak apró hibáim vannak.Szerintetek jővő évben mehettek már versenyre?
2016. jún. 25. 12:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak kihagytam sok időt.
2016. jún. 25. 12:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!