Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve lovagolok de mostanában kb.1 hónapja sosincs kedvem kimenni a lovardába, lovagolni sincs kedvem.Az is biztos belejátszott ebbe hogy a kedvenc lovászom is elment és megtudtam hogy az oktatóm 1 hónapon belül elhagyja a lovat és innen tőlem 3,5 órányira fog lakni innen.Anyukám már felvetette az ötletet hogy tartsak szünetet (amennyit akarok) de nem tudom hogy ez segítene e valamit.De imádom a lovakat, lovagolni is imádom csak mostanában nincs kedvem és semikképp nemszeretném abbahagyni a lovaglást.Mit tegyek? Válaszolóknak megy a zöldkéz.

2016. jún. 27. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg tarts egy kis szünetet,és gondold át ezt az egész lovaglás-témát.Ha viszont hiányoznak a lovak,menj a lovardába és csak babusgasd őket.Ha valamit nem szívesen csinálsz,azt ne erőltesd.
2016. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) igazad van. Ment a zöld kéz
2016. jún. 27. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nagyon az elején vagy,mindenkinek vannak ilyen időszakok h nincs úgy kedve,ezért is egy felelősségteljes sport,sokszor áldozni kell a sikerélményekért. Sok edzőváltás meg lovardaváltás van egy komoly lovas életében,de ez miatt hülyeség abbahagyni. Majd lesz jobb is a kedved hozzá ha tapasztaltabb leszel.
2016. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi megy a zöld kéz
2016. jún. 27. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Régen nekem is volt ilyenem, itthon szenvedtem, hogy nincs kedvem kimenni, de aztán nagy nehezen rávettem magam és a lovardában meg már nagyon jól éreztem magam. Nem tudom miért lehetett, de ha egyszer nincs kedved kimenni, csak azért is menj ki és próbáld meg. ;) Lehet, hogy nem leszel így vele, akkor pedig tényleg tarts egy kis szünetet. Próbálj ki más sportokat és majd meglátod mi érdekel. :)
2016. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki, biztos vannak jó lovászok, oktatók, és megkedveled majd őket is. Légy nyitott az új ismertség felé, és lovagolj. Még ha nem is jössz ki az oktatókkal, de lovagolni tudsz, akkor nem kell mással foglalkozni, hogy nem szimpi. De ha ez végképp nem megy, akkor nincs más lovarda a közelben? Bár szerintem nem lesz problémád, ha lovagolni mész, akkor a lóval kell foglalkozni, az majd felvidít. :)
2016. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek sokat segítettetek. Megy a zöld Mancs mindenkinek
2016. jún. 27. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha kiesel és halogatod sokkal nehezebben mész vissza, rossz esetben semmikor.

Mit pihensz ki? Mert én ezt sem értem, menj ki. Kezd el másokkal, különben szalad az idő és sosem mész vissza.

2016. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!