Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék lovat venni ezért...

Szeretnék lovat venni ezért (versenyzéshez) már volt így lovam angol telivér de sajnos meghalt én az angol telivéreket tartom versenylónak viszont elég drágák. Szerintetek milyen lovat vegyek hogy ugyanilyen jó legyen de olcsón?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
"ugyanilyen jó legyen de olcsón"
2016. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen verseny? Pont h a telivéreket árulják a legolcsóbban,a "szegények lova". szezon végén 100-200 ezerét lehet venni,ami meg jó ló az mindegyik fajtában drága.
2016. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Telivérnél olcsóbban legfeljebb félig kiképzett hucul, vagy póni lesz. A telivér árában mozog még az ügető, azok alatt meg szinte csak az elrontott, nyers, iatal, túl öreg, beteg, sánta lovak vannak, vagy ha valaki nagyon megszorul, akkor a ad annyira áron alul lovat... De az se 100 ezer lesz, ha amúgy jól képzett cersenylóról beszélgetünk.
2016. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olcsó telivérrel tele van az internet.

Mondjuk igen az lényeges kérdés hogy mire kell. Én egy csődört vettem 5 millióért.

2016. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
85%
Vegyél hucult.Azok nagyjából jó árban vannak. Okosak, taníthatóak. Nagyon szeretem őket, sok van.😃
2016. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!