Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy kedjem a szabadidomítást?

Hogy kedjem a szabadidomítást?

Figyelt kérdés

A lovam 10 éves. Már be van lovagolva hagyományos módszerekkel, de szeretnék vele szabadidomítással foglalkozni.

Hogy áljak neki?



2016. júl. 1. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy
2016. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez most mi??? Miért vagy ilyen?
2016. júl. 1. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos úgy nem nagyon tudok Értelmes és hasznos választ adni amíg nem mondod meg hogy hol mennyire tartassz :D De megpróbálok ;) Mindenképpen halgasson rád és menjen melletted, jöjjön utánad ügetésnél is! Én így keztem a lovamnál :D

2016. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most kezdeném... Teljesen
2016. júl. 1. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress hozzáértő, tapasztalt segítőt. Ugyanúgy el lehet rontani, mint a belovaglást például, egyedül nekiállni, vak vezet világtalant alapon kifejezetten veszélyes lehet.
2016. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen én is gondoltam hivok valakit... Már nézelődtem a neten.

Csak gondoltam valaki itt az oldalon ér hozzá...

2016. júl. 6. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hiába ért hozzá itt valaki, ezt sajnos nem lehet könyvből megtanulni, épp olyan, mint lovagolni se tanulsz meg így, hiába mondon, hogy hogy ülj fel, hogy nyergelj, kantározz, melyik testrészed hova rakd, és mit érezz, vagy mit csinálj, ha... Nem fog menni. Bizonyos dolgokat látni, tapasztalni, vagy érezni kell. Ehhez kell a személyes jelenléte a hozzáértőnek.
2016. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!