Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Piliscsaba Garancsliget lovarda?

Piliscsaba Garancsliget lovarda?

Figyelt kérdés
Milyen az oktatás (osztály, futószár) es milyen egyébb tapasztalatok vannak?

#Piliscsaba #Garancsliget lovarda
2016. júl. 8. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az oktatás önmagában jó, csak az összes odajáró sznob.

Tehát nagyon ki tudnak nézni és kiközösíteni ha látják, hogy egy kicsit is jobban állnak anyagilag mint te.


De van sok kreatív feladat az oktatók tarsolyában.

2016. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van az,hogy madártávlatból le kell sz@rni az ilyen sznobok véleményét.
2016. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy nem foglalkozunk más véleményével, még az sem gond, ha a többi sznob kinéz a lovardából, mert nem beszélgetni, barátkozni járok oda, de emiatt hátránnyal indul az ember, mert például a közös feladatokat szabotálják, meg ha mindenki összefog egyvalaki ellen (azon felül, hogy kibeszélik és nem beszélnek vele), akkor hamar ellehetetlenítik a lovardai dolgait. Eldugnak ezt-azt, a lócitromba landol a váltóruha egyedül még a lovamba nem rúgtak bele.

Ha meg jelentem, akkor tisztán érzem az oktató beszédén, hogy "nem fogjuk kirúgni a pénzes embereket miattad, ha nem tetszik el lehet menni" gondolatokat.

2016. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kell egy másik lovardát keresni.A pénzedért nem vagy köteles ilyesmit eltűrni.Aki tűri,meg is érdemli.
2016. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem is járok már oda, néhány sznobnak alátettem (kicsit durvábban, mint ők nekem, értsd: értek a gyógyszerekhez és hatásaikhoz, kicsit alkalmaztam a tudásom a lovakon és gazdáikon és nem, nem csak hashajtót, az az óvodások játéka).


És most boldog vagyok.

2016. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) ( asszem jó hogy rákérdeztem)
2016. júl. 9. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!