Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen színű szettet?

Milyen színű szettet?

Figyelt kérdés
Ti milyen színű szettet[nyeregalátét, fülvédő (esetleg ínvédő, bokavédő)] vennétek, raknátok egy sötétpej oldenburgi ménre? Milyen szín állna jól?

2016. júl. 10. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyat raknék rá, ami nekem tetszik és még a jó ízlés határain belül van. Egy sötétpej lónak bármilyen szín jól áll (szerény véleményem szerint).
2016. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem akarod esetleg megkérdezni, hogy melyik fagyi legyen a kedvenced? Kicsit legyél önállóbb, gondolkozz, és legyen véleményed, ízlésed. Ha neked pl a piros tetszik, de valaki majd azt mondja, hogy az gáz szín, ak emiatt meg fogod utálni a piros színt? Pffff...
2016. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem is a sajat velemenyed es izlesed alapjan kene dontened, de itt van par tipp :)

-bordo(szerintem ez a legelterjetteb szin. Szolid es szepen is mutat a lovon)

-sotetkek(nem ut annyira el a sotetpej lotol, ugyanakkor szepen mutat)

-sarga(ha egy kicsit szinesebbre vagysz :D )

-feher(nagyon maceras, mert pillanatokon belul koszos lesz. Viszont nagyon mutatos ;) )

2016. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!