Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kérhetek fontos dolgokat az...

Kérhetek fontos dolgokat az otthoni lótartásról? Vagy talán mindent átnéztem?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan 125-130 centis marmagasságú ló, akit otthon tartanék. A lovat ismerem, én pedig több, mint 5 éve lovagolok, szinte teljesen pontosan mindent tudok a lovakról, hisz lógyógyásznak készülök. Normális válaszokat kérek!!!
2016. júl. 14. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés?

Vagy csak menő, hogy apuék végre megengedték?

2016. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha mindent tudsz, akkor a kérdéseidet saját magad is meg tudod válaszolni.


Csak egy apró érdekesség: az évtizedek óta lovakkal foglalkozó szakemberek mind azt mondják, hogy ahogy egyre több tudásra tesznek szert, úgy egyre inkább az az érzésük, hogy semmit nem tudnak. Te meg 5(!!!) év lovacskázás után kijelented, hogy már MINDENT tudsz :D

2016. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Amiket tudok:

-Ha kell ötkor kelek és éjfélkor fekszem,a legtöbb időmet vele tölteném.

-Imádom, szóval semmi jót és hasznosat nem sajnálok rá

-Óriási udvarunk van.

-Nem egy idegbeteg vadállat, hisz nyereg nélkül,szőrén vágtázok vele úgy,hogy a kezemet oldalra kinyújtom.;)

-Minden felszerelését megveszem(nyergem van,nyeregalátét,kantár...)

-Hétvégén,szünetben keveset lovagolok rajta,egész nap legelőn van és sohase ugratom,hogy ne menjen szét a csüdje. Mikor iskolában vagyok,akkor is ugyanúgy reggel-este kap szénát, és mikor hazaérek három óra körül,kiengedem a legelőre, meghajtom és egészen estig a legelőn van.

-Istállót tudunk építeni neki.

Ha valami fölött átsiklottam,szóljatok!:)

Még egyszer:NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!!!!!

2016. júl. 14. 11:40
 4/17 anonim ***** válasza:

Édes kevés vagy ahhoz hogy el tudj látni egy lovat..

Megfelelő anyagi háttér?

Takarmányozási ismeretek?

Alapvető elsősegélynyújtás?

2016. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Menny ki a Kurultájra vagy Bösztörre, ott vanak lovászok..
2016. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Megvan az anyagi háttér és az elsősegélynyújtás is. :D

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és igen hibáztam,hogy azt mondtam, hogy mindent tudok a lovakról.

Kérlek bocsássatok meg és had helyesbítsem, hogy sokat tudok a lovakról. Az első válaszadónak pedig annyit hogy amíg nem ismersz addig ne írj légyszíves ilyeneket!!!

2016. júl. 14. 12:10
 7/17 anonim ***** válasza:
És van egy hektár terület a lónak? Mert hivatalosan annyinak kéne lennie, nem elég a ,,nagy udvar".
2016. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, és lovat meg nem tartunk egyedül, minimum egy másik pónit társnak. Bár nem értem, ha öt éve lovazol, akkor lassacskán kinőnéd ezt a lovat, miért nem veszel nagyobbat?
2016. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyik nagyon fontos dolog: 2 lóban gondolkodj, mert egyedül (másik ló nélkül) nem szabad tartani.
2016. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg azt a kérdést, hogy mit kell tudni a lótartáshoz. Vagy valami ilyesmi. Egészen friss még, az is a lovak témában van...
2016. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!