Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akik nem lovardában, de nem...

Akik nem lovardában, de nem is kerben, hanem a házuktól messzebb tartják a lovaikat, hogy oldják meg a betörés-mentesítést?

Figyelt kérdés

Nem annyira lakott területen lennének a lovak, mondjuk a gát mellett, ahol inkább szántóföldek vannak. A háztól kb 5 perc kocsival. A kutyára gondoltam, de ha onnan hazamegyünk, akkor félő, hogy a kutya is jönne. A kerítés a karámé és a pályáé lenne, ezért az könnyen átmászható. A lovak estére boxban lennének, de azt csak nem lehet lakatra zárni.

A terv nagyon kezdetleges, még odébb van a megvalósítása.

Előre is köszi a tanácsokat!



2016. júl. 14. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A lovak boxait este bezárhatod, tegyél szögesdrótot, villanypásztort. Mennyire szoktak lopni arrafelé?
2016. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, attól függ, hogy ki jár arra... Talán nem annyira elterjedt szokás, mert a földek sincsenek gyakran megrongálva, de azért mégis emberekről van szó. :(


A zabos és a nyerges tuti lakatra lenne zárva, de akkor a boxokat is lehet? Egyszerűen ötletem sincs, hogy lehetne kiküszöbölni a problémákat.


Esetleg ha a kerítés felső lécétől a földig felteszünk drótkerítést, hogy a kutya ne tudjon kimenni? Nem sértheti fel a lovat?

2016. júl. 14. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A boxot én a helyedben bezárnám. A kerítés nem fogja felsérteni a lovakat, egyszer max megnézik, és többet nem piszkálják.
2016. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őrt kell bérelni.
2016. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába zárod a boxot, seperc alatt be lehet jutni, ha be akarnak jutni. Plusz a lovaknak sem feltétlen biztonságos. Én biztos nem tartanám egyedül őket.
2016. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!