Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ahova szoktam...

Mit tegyek ahova szoktam járni (lovagolni) a gazdája nem foglalkozik velük mindig én csinálok mindent mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
3 db ló egy Andalúz Arab telivér és egy nagyobb póni csődör mindig én trágyázok etetek lovagolok rajtuk és bejelelntete nekem a lovak gazdája hogy 2-3 hét múlva jön még egy pár ló azt hiszem fjord setlandi meg elvileg egy nagyon okos betanitott ló és kettő Fell póni csödör kanca és azt mondta jön egy kb ugyan anyi idős lány mint én és segiteni fog de anyi lónak helye sincs és jön egy friz is de nem tudom hogy a frizel hogy birok.És hogy azzal a lányal ki fogok-e jönni de helyük sincs a lovaknak és a gazdájánabek nem szólhatok amikor meg találtam ezt az (istállót) helyet akkor a lovak soványak voltak ugye mondtam hogy segitek mert nagyon sajnáltam őket mit tegyek?A gazdájukat nem érdekli.De nem értem hogy akkor minek kell még ló és plusz tegnap voltam kint lovagolni és találtam egy lovat rajta volt nyereg kantár de gazdája sehol körül néztem a gazdája sehol oda vittem és vele is mit kezdjek?
2016. júl. 19. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
90%

Itt a gyakorin is vannak olyanok, akik szeretnének lovat. Próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot, hátha találsz olyat, aki megbízható és valóban szereti a lovakat.

:-)

2016. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

De amit találtam az erdőben lovat azt mondta a lovarda tulaja nem adhatom el csak ő de ő lehet hogy vágóhidra küldi és az a ló vemhes is :( és az ellen hogy akkar még 7 lovat hozni

???? :'(

2016. júl. 19. 13:57
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem értek a lovakhoz... Meg a velük kapcsolatos törvényekhez... De talán egy állatvédő egyesület adhatna tanácsot, hogy most mivan...
2016. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Annak a lónak amit találtam annak gondolom van gazdája nem sokára megyek megint mert ki vannak csapva a lovak és be hozok őket le ápolom őket nem tudok mit csinálni majd esetleg azzal a lánnyal valami ZSófi
2016. júl. 19. 14:49
 5/22 A kérdező kommentje:
Vagy még mit tehetek?
2016. júl. 19. 15:37
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Állatvédők (de ha még nem vagy 18 akk előbb szüleid)
2016. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Most voltam ott meg porbáltam felülni a lóra amit találtam és engedte ügetem is rajta (szőrén)meg probálom rá beszélni a lovarda tulajt hogy maradjon este még ugy is megyek gykran vagyok ott csak vemhes ugye és 2-3 hét múlva jön még 7 ló sok csödör és nem lehetnek a csődörök és a kancák eggyüt és nincs hej nem tudom mi lesz vagy hogy gondolja
2016. júl. 19. 17:03
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom :(.... az állat védőknek szólok akkor el viszik a lovakat és nagyon szeretem őket de elsőnek probálok beszélni a tulajjal hátha....
2016. júl. 19. 17:53
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez így egy elég nonszensz sztori.
2016. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nonszensz? csak a szokásos mesedélután,egy önkéntes világmegmentőt játszó, unatkozó álomvilágban élő kölyöktől..
2016. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!