Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Muszáj ló, nem elég egy másik...

Muszáj ló, nem elég egy másik állat? Pl birka, macska, kutya, baromfi?

Figyelt kérdés

Ez csak egy elméleti kérdés,úgyhogy senki se úgy kezdje,hogy milyen hülye vagyok,hogy én ezt nem tudtam!tegyük fel,hogy vlki tart otthon egy shetland pónit. Nem elég,ha egy birka,kutya,macska van mellette? Muszáj ló?

Rosszindulatú válaszadók kíméljenek!!!!!! Csak rendes válaszokat! A normális,kulturált válaszokat előre is köszönöm!:)


2016. júl. 22. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Társaságnak vagy mi? :D
2016. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM! Lonak lo a tarsa.
2016. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább ló mint póni...
2016. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok ember imádja a lovakat. Ha van lehetősége, és ideje is rá, mert azért nem kis mozgásigényű állatról van szó, én megértem. Ráadásul kis gyerekek lovagolhatják is. Én is nagyon szeretem a lovakat, ha lenne lehetőségem, én is tartanék pacit, de nagyot, mert szeretek lovagolni :-) .
2016. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, muszáj a fajtárs.

Nagyon szociális állatok (menekülők, az ösztöneik így kódoltattak,hogy a kulcs a társ(ak) a túléléshez), nem fogja magát biztonságban érezni egyedül. És az a ló, amelyik nem érzi biztonságban magát, rengeteg viselkedési problémát fog felvenni, ami akár tragédiához, de minimum a ló eladásához fog vezetni.


A kutya, macska végképp nem jó, más életritmus, plusz ragadozók, tőlük menekül.

2016. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno úgy alakult, hogy kb 2 hónapig egyedül volt a sheti, eljátszott akkor is a kutyával, de amint ló került mellé, csak azzal foglalkozott.
2016. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!