Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény a Petneházy lovardáról?

Vélemény a Petneházy lovardáról?

Figyelt kérdés
Lovardát keresek magamnak és a hugomnak. A kishugom most kezdené, én viszont már kb. 6 éve lovagolok. Petneházán gondolkozunk viszont nem igazán ismerjük a hejet (anyukám lovagolt ott 20 éve). Kíváncsi lennék arra hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a lovardával kapcsolatban.

2016. júl. 23. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Ha egyre gondolunk akkor nem ajánlanám neked. Felelőtlenek,nincs egy normálisan képzett lovuk. Parellibohóckodnak csak.

Az egyik kislány kb 6 éves lehetett,még nagyon az elején járt a lovaglásnak,még csak párszor ült lovon, és az edző futószár nélkül engedte lovagolni, közbe ő telefonálgatott. A ló beugrott vagtába és alig tudták megállítani. Szerencsére nem lett baja a kislánynak de ez csak a szerencsén múlott.

2017. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom h kell e még...de én nem ajánlom a lovak mindentől félnek még a szellőtől is....engem amikor másodszorra mentem oda ráültettek egy olyan lóra ahol nem lehetett meghúzni a szárat, mert különben be bakol hát ez meg is történt oké h lábbal próbáltam irányítani és kisköröket csinálni de attól még nem állt meg hanem vágtázott tovább közbe az edző végig telefonált aztán meg elkezdett velem üvölteni...szvl az edzők is nagyon bunkók
2018. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!