Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudom magam rávenni h...

Nem tudom magam rávenni h elmenjek egy új helyre mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval.. Régen olyan fél éve nagyon sokat lovagoltam éltem haltam érte, utána elköltöztünk és nincs lehetőségem rá, és ahogy telik az idő egyre jobban nincs is kedvem menni..remélem ez csak átmeneti mert nézek attól még lovas képeket, videókat meg imádom..2500Ft-ba kerül az új helyen amit találtam csak nem tudom h elmenjek e, mert nincs egyszerűen kedvem, de lehet hogy közben megjönne a kedvem, mert "evés közben jön meg az étvágy"...már nem is menne annyira jól...köszönöm ha elolvastad..

2016. júl. 24. 18:31
 1/5 anonim válasza:
Valószínűleg csak azért érzed ezt, mert megváltozott az életritmusod, a régi jó dolgok helyére újak jöttek. Csinálj újra rendszert a lovaglásból és visszatér a kedved :).
2016. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Aki igazán szeret lovagolni annak ez egy életforma,és soha nem tud lejönni a "drogról",aki kifogásokat keres és abbahagyja,az nem is csinálta igazán soha,maximum lötyögött a lovon. Ez az igazság,ha annyira benne lettél volna most nem lenne kérdés h van -e kedved.
2016. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De tényleg imádom, rengeteget ültem lovon, az év majdnem mindennapján kint voltam csak azóta elköltöztünk és most találtam lehetőséget, és félek az új helytől..de remélem az első válaszolónak igaza van..
2016. júl. 24. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a helyet. Menj el egyszer kétszer és, ha megjön a kedved hozzá és tetszik a hely, folytasd!;)
2016. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm a válaszokat!:/
2016. júl. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!