Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóvásárlás előtt állok de nem...

Lóvásárlás előtt állok de nem tudom eldönteni h díjlovaglásra hannoveri vagy oldenburgi lovat vegyek?

Figyelt kérdés

#díjlovaglás #Hannoveri ló #oldenburgi ló
2016. júl. 24. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy! 😀 Nekem a Hanniveri fajta jobban, tetszik, de a tanácsom, hogy ne fajtát hanem egyedet válassz. 😉
2016. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy! 😀 Nekem a Hannoveri fajta jobban, tetszik, de a tanácsom, hogy ne fajtát hanem egyedet válassz. 😉
2016. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi☺

Megkérdezhetem h miért a hannoveri?☺🐎

2016. júl. 25. 08:02
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
származás. :) nálam ez lenne a fő szempont. Díjlovira ajánlom a lipicaikat. :)
2016. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jézus nehogy lipicait vegyél :D Minden bunkóságtól eltekintve, a lipicai a díjlovaglásban egy "divatjamúlt" fajta, sokat mozog felfelé, de nem eleget előre.

A hannoveri és az oldenburgi mindkettő jó választás lehet, akárcsak a többi német sportló. Ajánlom, hogy ne fajtát, hanem egyedet nézz, mozgást, képességet és származást. De mindkét fajtában találhatsz tehetséges díjlovakat.

2016. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mind 2 fajtában nézz meg,próbalj ki több lovat és képzettség alapján válassz. Hülyeség lenne azt mondani h csak oldenburgi vagy a hannoveri,mert ezekben is vannak elszart lovak.
2016. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
NEM FAJTA A LÉNYEG,HANEM AZ EGYÉNISÉG ! Ha olyan az egyénisége egy angol telivérnek,avval is elérhetsz csomó mindent még esetleg egy hannoverivel nem.Ne fajta alapján válassz,idomítottsága,s személyisége alapján válassz.
2016. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor elég hamar elakadtál. Abszolút lényegtelen a fajta. Először azt kéne eldönteni, hogy mit szeretnél az adott lóban látni és utána nézegetni a papírjait.
2016. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
KB , mindegy milyen szarmazek az erdekes hogy mit tud es hogy te mit akarsz belole kihozni
2016. júl. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg választ☺

Valószínüleg megfogok nézni hannoveri és oldenburgi lovakat is és amelyik egyed a legjobb számomra azt választom.

2016. júl. 27. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!