Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok olyan Lovardát, ami...

Tollbogre kérdése:

Tudtok olyan Lovardát, ami tömegközlekedéssel könnyen elérhető?

Figyelt kérdés

Budapest, III. Kerületben lakom és olyan lovardát keresek, ahol tanítanak ugratni. 9 éve lovagolok, kisebb megszakításokkal. augusztustól folyamatosan. Csak még keresem hogy hol.

Köszi a válaszokat elõre is! :)



2016. júl. 25. 12:04
 1/8 Érsek Ákos ***** válasza:
Szia! A 3.kerületbe az Aranypatkó lovarda működik, csak sajnálatos módon úgy hallottam, hogy nem jó hely. Én nagyon szerettem volna megnézni, csak inkább meggondoltam magam, nem szerettem volna megnézni. Úgy tudom Budakalászon van egy lovarda, ahol íjászat is van, azt hiszem ott is van ugratás. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az Aranypatkót én is néztem, nem jó.

A másikat megnézem, köszi!

2016. júl. 26. 00:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Lovasíjász baráti társaságot keresd, én is oda járok. Szerintem 10/10 a hely.
2016. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volánbusszal megközelíthető, a váci révnél van. Kijössz HÉV-vel Szentendrére, ott felszállsz a Tahitótfalu Váci révi buszra, de a rév előtt le kell szállni és balra a földúton besétálsz. Bodoréké a sziget egyik legnagyobb lovardája.

lovarda.hu/lovarda/bodor-major-lovas-es-szabadido-park-tahitotfalu/

[link]

2016. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a jó link:

[link]

2016. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, oda jártam nemrég. Nagyon messze van, tömegközlekedéssel 3 óra oda-vissza
2016. júl. 28. 16:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Már találtam, köszi!! :)
2016. júl. 28. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Pomázon, Csobánka határában is van.
2016. júl. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!