Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok 11. kerülethez közeli...

Tudtok 11. kerülethez közeli lovardákat ajánlani? Feltételek lent.

Figyelt kérdés
Lehetőleg vonattal/volánnal/BKVval könnyen megközelíthető, max. 10 perces sétára a megállótól keresnék lovardákat, max. 50ezer Ft/hó bértartás árig. Boxos/félrideg tartás érdekelne. Előre is köszi.

2016. júl. 25. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


de a lovasok.hu oldalon is rengeteg dolgot találsz.

2016. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már az összes oldalt, ahol lovardák vannak megnéztem, vélemény is érdekelne, vagy van valakinek jó/rossz tapasztalata:)
2016. júl. 29. 09:51
 3/3 A kérdező kommentje:

Régi kérdés, de ha még nem találtál lovit, akkor hátha segítek.:)

Én is lovit keresek éppen, 11. kerben lakom. Sóskút, Érd, Tárnok, Törökbálint környékét nézegettem, nekem is 50-55ezer a határ. Tanyasi Lovasudvarban voltam, 50ezer a tartás, maga a hely nagyon baráti, sokféle állat van, igazi állatbarát emberek, sok kisgyerek jár oda. Nem rossz a lovak tartása sem, a legtöbb ló együtt van egy nagy legelőn, ami nekem nem előnyös, külön karámot szeretnék a lovamnak, ami náluk nem megoldható. Ezen kívűl ajánlom a helyet:) volán kelenföldről odavisz, 5 perc séta a megállótól.


Érd, Tárnok között Ördöglovas SE-t láttam még, illetve németh lovarda, bár az drágább sajnos, oda is bkv visz. Annahegyi lovardát fogom még megnézni nemsokára, törökbálinton van, bkv odavisz, 15 p seta.

Imre tanya szintén Érd, Tárnok határán van, 10 percet kell kb sétálni a megállótól, még azt talán érdemes megnézni. Mindegyik helyen boxos, félrideg tartás van.

2016. aug. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!