Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék lovat venni. Mit...

Szeretnék lovat venni. Mit gondoltok? Lovasok.hun ilyet csak 1 milka felett találtam. Többi lent

Figyelt kérdés
A kikötésem, hogy sötétpej vagy fekete legyen.165 cm felett, származása mindegy, de be legyen lovagolva, legyen ugróképessége, nem magas szintű ( nem 160 cm ) de egy 120-ig el lehessem vele jutni. Fajta mindegy, kisbéritől, a holland sportlóig bármi jó, persze nem ilyen fríz, hucul stb.1 millió forintig. Tudtok mondani tenyészeteket, egyesületeket ahol körülkéne néznem?

2016. júl. 25. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem böngészd tvább a loavsok.hu-t, mert tenészetből, ménesből csak még drágábban lehet olyan lovat vásárolni, amilyet szeretnél, mert ott már származást is meg kell fizetned.
2016. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen lovat sokkal kevesebbért nem fogsz kapni.
2016. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan lovat szeretnél, amelyik 120-ig ki van próbálva nem csoda, hogy nem találsz és szerintem nem is fogsz.

Olcsóbb lóban pedig meg kell látni a képességet, ezzel együtt felmérni, hogy te ki fogod-e tudni hozni belőle - így lehet olcsón jó lovat venni.

Magyar fajták közül a gidrán, kisbéri, sportló tenyésztők lovaiból jópárat meg lehet nézni, én néznék még azért telivért is.

2016. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Természetesen nem olyat szeretnék aki ki van próbálva,hanem olyat aki "tehetséges".De nem találtam ilyet tehát 165 cm felett,sötétpej,13 év alatti ,élénk ló nincs mindegyik 2 millió körül de azokmeg ugranak 140-en.
2016. júl. 27. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!