Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fouganza vastag téli takaró...

Fouganza vastag téli takaró vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyire tartós? Megéri? A nagy mínuszokban a 300grammos alá kell még polár takarót tenni?

2016. júl. 31. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém nyitott boxban/beállóban áll, nagy mínuszokban megkapta a 300 grammos takaróját, elég volt neki, de ő nincs nyírva. Ennél vastagabbat szerintem csak a nyírt, istállózott, folyamatosan takart lovakra kell tenni, nagy hidegben.


Nem tudom pontosan melyik takarójukra gondolsz, de ha nagy szakítószilárdságú, akkor tartós kell legyen. Tetszik, hogy sok takarójuk majdhogynem félnyakas, így kisebb eséllyel csúszik hátra és dörzsöl.

2016. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Erre gondolok. 1000D-s, 300grammos. Megnyírt ló, napközben ha nem esik semmi akkor kint van karámban, este pedig bokszban.

2016. júl. 31. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen jó. Talán várnék az akciókra, hátha ennél olcsóbban is ki lehet fogni hasonlót.

(Viszont ha nyírt, lehet hogy inkább nyakasat vennék.)

2016. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van hozzá külön nyaktakaró is bár kicsit sokallom, de a ló minden pénzt megér❤
2016. júl. 31. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!