Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok ajánlani Göd, Sződliget...

Magantas kérdése:

Tudtok ajánlani Göd, Sződliget, Sződ, Vác vagy akár Budapest környékén olyan helyeket ahol alkalmi munkát vállalhatok lovak körül (kérlek olvassátok el a lentit is)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves leszek és lány vagyok, lovas téren keresek alkalmi munkát. Tapasztalattal rendelkezem. Tudok etetni, almozni, abrakozni, nyergelni és lovat pucolni is. Lovagolni is tudok (esetleg "le tompult, elrontott" lovak vissza lovaglását is vállalom", akár tábor idején gyerekekkel is tudok foglalkozni.

Ha valaki tud munkát ajánlani vagy adni azt szívesen meg hallgatom. Ha valakinek kérdése van még hozzám vagy érdekli valami azt szívesen meghallgatom és válaszolok rájuk.

Válaszaitokat előre köszönöm.



#munka #ló #alkalmi munka keresés
2016. aug. 1. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem 13 éves vagy? Sajnos/ nem sajnos a lovardáknak az ilyenekre megvannak az embereik. Nem hinném, hogy egy 13-14 éves lányra rábíznának egy elrontott ló útóidomítást, mert kicsi vagy. És egy gyerekre nem fognak rábízni még egy gyereket lóval. Lehet, hogy van tapasztalatod is, de nem hinném, hogy 13 éved alatt olyan hű de nagy tudást szereztél volna. A másik, hogy 15 évesen is csak szülői engedéllyel/ 16 éves kortól kezdhetnél el dolgozni akárhol. Maximum, ha tényleg nagyon elszánt és ha törik ha szakad is mennél, inkább háznál tartott... lovaknál lenne több esélyed is munkát szerezni.

Nem bántásból, de így van. 15/L

2016. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, hidd el nincs olyan fuuu de nagy tapasztalatom. Más részt gyereket loval soha nem vállalnék. Az utó idomításról meg annyi, hogy a lovardában ahová járok van olyan hogy engem kérnek meg rá. És bármennyire hihetetlen idén nyáron foglalkoztam ezzel az alkalmi munkával először és nagyon megtetszett. Ezért kérdeztem.
2016. aug. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!