Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tehetnék azért, hogy a...

Mit tehetnék azért, hogy a rosszkedvem elmúljon?

Figyelt kérdés
A lovardában, ahol lovagolok, volt egy ló, akit nagyon szerettem. A régi gazdája bántotta, szóval nem bízott túlságosan az emberekben. De nekem sikerült közel kerülnöm hozzá. Szinte én voltam az egyetlen az oktatóiomon kívül, aki meg tudta ülni, mert megindult mások alatt. Másoknak nem engedte, hogy felszerszámozzák, vagy lecsutakolják, de nekem igen. Tudtam, hogy ő is szeretett velem lovagolni, nagyon egymáshoz nőttünk. Aztán jó sok alkalom után kiderült, hogy az oktatóim el akarják adni. Sajnos nem vehettem meg, mert a sorsom azért olyan jól nem megy, meg időm se lenne szegénykére. Most, hogy eladták, a napom nagy részében letört vagyok, és csak rá tudok gondolni, semmi másra nem tudok koncentrálni. A barátaim szerint most sokkal könnyebben meg lehet sérteni, ingerlékenyebb, és nagyon szótlan vagyok. Mostanában a lovaglás se megy fényesen, a szokásosnál többet hibázok, és gyorsan feladom, ha valami nem sikerül. Arról a lóról, akit eladtak, van fényképem is, amikor csak ránézek, sírnom kell. Mit tegyek azért, hogy a bánazom elmúljon?

2016. aug. 5. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, csak gyorsan írtam
2016. aug. 5. 16:47
 2/4 anonim válasza:

Szerintem jo otlet lenne ha meglatogatnad ott ahol most van igy legalabb megnyugodnal egy kicsit hogy jol van. Tudom hogy most nagyon rossz de idovel enyhulni fog a fajdalom.

Remelem tudtam segiteni.

2016. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lényegében most te majdnem a gyász szakaszon mész át, ez sajnos ilyen, viszont idővel jobb lesz. Abba kapaszkodj, hogy a paci legalább él és virul, és remélhetőleg jó helyre került, ahol szeretik, és foglalkoznak vele, nem úgy, mint az előző gazdája.
2016. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét válaszolónak, sokat segített :)
2016. aug. 5. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!