Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha új lovardába megyek, akkor...

Ha új lovardába megyek, akkor illik szólni előre, ha mondjuk kicsit testesebb vagyok?

Figyelt kérdés
170 cm-hez 75 kilo vagyok.

2016. aug. 7. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az meg teljesen elfogadható. Tehat a lovak szempontjabol azert eleg nagy kulonbseg kell pl 80-85kilonal mar talan illik. Én is lovagolok és énis pont most kezdtem uj lovardaba járni, kérdezte a csaj hogy hany kilo vagyok, mondtam hogy 72es kerdeztem is hogy ez nagyon sok es mondta hogy ne aggódnak meg egy gizdabb lo is elbír.
2016. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem a lovasmagazinokat kell nézegetni, ott is megy a photoshop, nyugi. Másrészt ennyit simán elbír egy ló. Nézd meg a lovasíjászokat, ha leszállnak azokról a picur lovakról :)Ha nem kérdezték meg, mikor telefonban bejelentkeztél, akkor majd keresnek másik lovat, ha pónit készítettek fel. Ha személyesen mész, nyilván van szemük. De még egyszer: ez még nem testesség, és ha megkérdezik, válaszolj őszintén :)
2016. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában megkérdezik, hogy okosan tudjanak gazdálkodni a lovakkal. Ha nem kérdezik, akkor nem kell szólni, de lehet jelezni, ha valaki éxtrém nagy darab (pl. két méter magas, s hozzá pl. 110 kg). Te teljesen átlagos vagy - úgy értem testsúly szempontjából :)
2016. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!