Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lánykérés lóháton?

Lánykérés lóháton?

Figyelt kérdés
Hajdubiharban elek es van egy lassan egy eves kapcsolatom. Borzalmasan szerelmes vagyok a lanyban es meg szeretnem kerni a kozeljovoben a kezet.nagyon szereti a lovakat neki is van es ert is hozzajuk es mindenkepp ugy szeretnem megkerni a kezet hogy megjelenek lohaton es megkerem a kezet. Viszont nekem nincs lovam es nem tudom van e lehetoseg arra hogy bereljek debrecen kornyeken lehetoleg. Ha valaki tud ilyen lehetosegeket legyszives irja meg.koszonom
2016. aug. 10. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Írásodból kiderül, hogy ló közelében sem voltál még. 1. értelmes lovarda és ló tulaj nem fog kiadni a kezéből lovat. 2. nem is tudsz lovagolni (valószínűsítem)... mégis hogy gondoltad? Lehet, hogy Te lépni v. állni szeretnél a lóval, de a ló nem biztos. Mégis hogy gondoltad?
2016. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
meggyire tudsz lovagolni?
2016. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*mennyire
2016. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Sokkal jobb lenne, ha a lány elmenne lovagolni egy körre te közben előkészíted a gyűrűt és ott várod a célvonalba majd mikor odaér, közlöd vele, hogy szeretnél neki valami fontosat, míg a lovon marad, majd letérdelsz és tádám, máris boldoggá tetted őt. :)
2016. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így szerintem esélytelen, hogy találsz valami lehetőséget. Én a helyedben a lány ismerősei között próbálkoznék, biztos van több lovas barátja is, ők talán tudnának neked segíteni.
2016. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
5-ös azért arra is figyelni kell, hogy ne tudodjon ki. Tegyük fel egyik közeli barátja megtudja a hírt, még ha teljesen meg is bízik benne a kérdező, akkor sem biztos, hogy egy ilyen titkot meg fog őrizni. A lánynak jár a tisztelet, hogy ő tudja meg először a szülei után, hogy megfogják kérni a kezét.
2016. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lovagoltam mar tudok lovagolni csupan egy lora lenne szuksegem :D
2016. aug. 10. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Aki évek óta lovagol sem mondhatja ki, hogy tud lovagolni! Én 35 éve lovagolok. És hidd el egy lovas csak akkor nem esik le a lóról, ha a ló nem akarja! Ennyi.


Szóval Te nem tudsz lovagolni ez most már tök egyértelmű, csak hiszed. :-)

2016. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ha engem megkérne az egyik barátnőm pasija, hogy segítsek ebben, a legutolsó lenne, hogy bárkinek is eláruljam.. "Tapasztalatból" mondom, hogy ilyenre rengeteg példa van, de igazából ebbe ne menjünk bele, egy próbát szerintem akkor is megérne.

Azt meg nem értem, miért kell egyből valakit lehurrogni, mert azt állítja, tud lovagolni. Valóban kétlem, hogy a kérdező egy professzionális versenyző, de ehhez az esethez bőven elég, ha valaki legalább lépésben tudja uralni a lovat és nem fél tőle. Szerintem. Nyilván nem egy nagydíj programot akar a lánynak lelovagolni, csak lóval szeretne megjelenni.

2016. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mint tapasztalt versenyző, én is lebeszélnélek erről a mutatványról. Az, hogy lovagoltál párszor, nem jelenti azt, hogy tudsz lovagolni, és lehet, hogy a lelkesedésedet sem most kéne bemutatni a barátnődnek :) Talán jobb lenne, ha őt fizetnéd be egy lovaglásra, esetleg együtt mennétek el, tapasztalt vezetővel, aki a megfelelő pillanatban majd tapintatosan félrevonul, megfogja a lovakat :)


Ha mégis úgy döntesz, hogy megvalósítod az eredeti elképzelést, hívd fel ezt a számot: +36 52 426-180 / 77096 Egy debreceni lovardáról van szó, talán tudnak segíteni :) Sok boldogságot!

2016. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!