Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék lovat venni. Hol...

Szeretnék lovat venni. Hol találok tarka tinkert? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy már 11 éve lovagolok. Szeretnék egy lovat venni.Van néhány fajta amibe beleszerelmesedtem. Ez a: tinker, gypsy vanner, claydesdale, pinto. Mindenféleképpen tarkát szeretnék. A pinto elég gyakori. Viszont fekete tarka lenne az igazi. és tinker első sorba. A többi fajtát azért írtam, hogy az is szóba jöhet. A kérdésem az lenne, hogy hol árulnak esetleg fekete tarka tinkert? fontos lenne. mindenféleképpen különlegeset szeretnék, ami mutat, mert szerepelnék vele. És persze szeretnék egy társat. Ez lenne az álmom. Még most leszögezem hogy én sosem külső alapján választottam állatot, de ez fontos lenne. Előre is köszönöm.

2016. aug. 12. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Roma lókupeceket keress fel. Meg lovas oldalakon találsz megfelelőt.
2016. aug. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
2016. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi. ezt a csikót már láttam. és 4 éves kortól szeretnék lovat venni. de azért köszi :)
2016. aug. 13. 01:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovasok.hu, facebook, jófogás. Viszont elég kicsi az esély arra, hogy olyan feketetarka lovat találsz, ami egészség, temperamentum, felépítés, képzettség, kor és nem utolsósorban ár alapján megfelelő lesz számodra. Idő kérdése.
2016. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
www.lovasok.hu
2016. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tudom nem fekete tarka de kitűnő mozgású, neves tenyésztőktől

2016. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

sajnos kép nincs. de telefonon lehet érdeklődni. :)

2016. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:) azt a deres tinker lattam. De szerintem alacsony
2016. aug. 15. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!