Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet találni minőségi...

Hol lehet találni minőségi szalma- és szénabálát?

Figyelt kérdés
Böngésztem már az internetet de mindegyik csak pest, vas, fejér stb megyékre van. Én Bács Kiskun megyében lévő Kiskunhalason akarok szalma és szénabálát.

2016. aug. 15. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidékről beszélünk.... Csak ismersz valakit, aki búzával, vagy kukoricával foglalkozik? Ha egyet ismersz, már jó... Ha őt megkérdezed, fogja tudni, kitől tudsz venni.

Másik variáció: Piacon. Olyan, aki házi tejet, sajtot árul. Neki van tehene... Ő is fogja tudni, kitől érdemes venni. ;)

2016. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helyi apróhirdetéses újságokat olvasgass, ha van online archívumuk az külön jó, mert van aki csak egyszer hirdet. Nálunk ebben szoktak hirdetni, de van netes haszonállatos csoport is. Állattartó ismerősök is biztos tudnak ajánlani valaki, az megint valakit... ha látsz bálákat nem szégyen odamenni és megkérdezni. Vagy hirdetést feladni, hogy keresel. Lovasiskolákat megkérdezni, stb.

Ja, és van még az agroinform.com, ahol szintén sok a hirdetés és jól lehet szűrni is.


Nekem is baromi nehéz volt az elején, amikor sos haza kellett hoznom a lovam, de idővel kiépül a hálózat.

2016. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. aug. 16. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!