Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Cavaletti (?! )

Cavaletti (?! )

Figyelt kérdés

Cavaletti rudakat szeretnék házilag készíteni viszont felmerült bennem pár kérdés ezzel kapcsolatban :

-milyen fából a legjobb rudat készíteni?

-mi a különbség cavaletti rúd és akadályrúd között?

-ha most készítek x-darab cavaletti rudat azt később használhatom ugratni akadályokhoz is vagy oda másfajta rudak kellenek?

-Milyen festékkel fessem le a rudakat, hogy tartós legyen

-Mekkora rudak kellenek?

-mivel fixáljam a festéket a rudakon? ( a lovam egyenlőre elég sokszor beüti a lábát a rudakba és félek ,hogy nem tartana sokáig a festlés)

-


2016. aug. 15. 11:15
 1/2 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy a cavaletti rudak olyanok, mint az akadályrudak, csak van hozzájuk erősítve egy X-talp, amivel ugye szabályozni lehet a magasságot.


Szóval ha olyanból beszerzel egyet, akkor annak a mintájára készíthetsz szerintem. :)


Ha csak a földre akarod tenni, akkor még talp sem kell.

A cavaletti rudakat ha talppal együtt egymásra építed, az megfelelhet egy kisebb akadálynak.

2016. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2016. aug. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!