Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy érintik a lovakat ezek a...

Hogy érintik a lovakat ezek a szabadidomitos játékok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 10:00
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom pontosan mit ertesz ez alatt,de az en lovamnak nagyon bejött.Amikor hozzam került,nem lehetett vezetni,kikotni se,mert kitépte az egész berendezést,harapott es ágaskodott,lovagolni se nagyon lehetett rajta.En magam kiskorom ota lovakkal vagyok,megsem tartom magam hude profinak,ráadásul a szabadonidomitasrol hallottam,de nem igazan ismertem..vegul elkezdtem vele,es egy hónap alatt hatalmas változást értünk el..mara mar tiszteletet ad,lenyugodott,a harapást es ágaskodást is elhagyta,a nyereg alatti képzést is szepen csinálja,a legelőn felismer es mar jon oda hozzam,szepen elmelyiti a kapcsolatotokat.csak ajánlani tudom☺
2016. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!