Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fouganza Discoveri fekete...

Fouganza Discoveri fekete telibőrös lovaglónadrág jó? Egy 13 éves lánynak jó a 14 évesre való lovaglónadrág? Méretei; 165 cm hosszú lábú, formás vádlis lány. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen nadrágja van vagy hasonló fouganza az elmesélnéd milyen..Esetleg kék csajos póló 14 éveseknek fouganza???A linkjét elküldenéd??Nagyon félek,hogy nem lesz jó a mérete...
2016. aug. 17. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A lány méretétől függ. Kérd meg hogy mérje le mérőszalaggal a csípőjét.de inkább legyen egy kicsit nagy mint kicsi
2017. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Haat nemtudom, de lehetséges fel kene probalni :/ a polo az jo olyanom nekem is van (170cm vagyok) nem tul hosszu de a lovasnadragommal tokeletes (decathlonos mindketto, a gatya szerintem mar a felnott szekciobol szarmazik
2017. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!