Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok miért csinálják...

Mit gondoltok miért csinálják ezt a lovasok az Ask. Fm-en?

Figyelt kérdés

Most nem szeretnék neveket írni, de ha valaki nézi a lovasok ask.fm-jét akkor tudja , hogy kik a fő szarkavarók és csúfolók, úgymond nagy díjugrató lovasok.

Szerintetek miért csinálják ezt sok lovassal, miért bántják őket? Mi a véleényetek?

Csúfolók (MK, SBL, ZA, DD, VVE, SZLP,VA, KR, SZPJ)

Fő bántottak (GJ,PL,SL)

(Ezt csak segítségnek írtam le)



2016. aug. 18. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert ezek az emberek nem tudják, mi az,l hogy lovaglás. Azt hiszik, csak ülünk a lovon. Én pl. kaptam egyszer h "lófazst a lovaglásba. abba le se izzadsz". A lovaglás nem abból áll. Nem képesek belátni, hogy egy más nyelvet bezsélő állattal kell egy nyelvet beszélni, közben figyelni minden apróságra. Az emberek nagy része szerint "a lovaglás hülyeség és nem sport". Az ilyenek fejére sz@rni kell, de jó ,magasról. És menni lovagolni ;)
2016. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, hogy lehet ennyi utálat a fiatalokban...??? Egész elképesztő.
2016. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megírod lécci privát üziben, hogy ki a KR meg a SzLP a csúfolók közül? 😊
2016. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert primitív bu zik. Fotelharcosok szeretik azzal elfedni saját maguk előtt a tehetségtelenségüket h másokat leszólnak és ezzel megnyugtatják magukat h ad nekik egy hamis önbizalmat .
2016. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ó jézus kedves előttem válaszolók, nagyon el vagytok tájolva😊
2016. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig pont, hogy nincsenek eltajolva....
2016. aug. 21. 12:21
 7/7 anonim válasza:
en ismerem oket mármint a fent emlitett lovasokat es tudnak lovagolni versenyeznek is 125-on v annal nagyobba a kis bantalmazottak meg annyira nem artatlanok legalábbis naz egyik biztos nem...
2016. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!