Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ikervemhes a kancám. Mit...

Ikervemhes a kancám. Mit lehet tenni, ha nem akarom ennek kitenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mekkora lutri ez, mert a kancának bármikor baja eshet és nem akarok mostanában új lovat venni, nem akarom ennek kitenni szerencsétlen állatot.


Mit lehet kezdeni vele? Lehet adni neki valamit, amitől elsárlik? Vagy hogy csak az egyik csikó maradjon meg?



2016. aug. 20. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az esetek nagyobb részében az egyik magzat magától felszívódik. Az ultrahangos vizsgálat során időben észlelt ikervemhesség esetében az egyik magzat elhalását és felszívódását mesterségesen is elő lehet idézni, ha a két embrió nincs túl közel egymáshoz, az állatorvost kérdezd meg erről.
2016. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A doki el szokta nyomni a fejletlenebbet, amikor észreveszi uh-n.
2016. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, mivel nem valószínű hogy kibírja a dupla ellést, a doki egyszerűen elnyomja még a hasában...:(
2016. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!