Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lenne a legjobb? többi...

Melyik lenne a legjobb? többi lent

Figyelt kérdés
A szüleim és én szeretnénk venni egy pónit.Ezek közül a fajták közül gondolkoztunk: hucul,shetland póni,wales póni,vagy valami kisebb termetű(tippek jöhetnek).szerintetek melyik legyen? Idő,pénz,energia lenne rá.Rosszindulatú kommentelők kíméljenek.Aki hasznos választ ad annak megy a zöldkéz. Illetve még az lenne a kérdés hogy ló szín a kedvencetek?

2016. aug. 27. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
shetlandit semmiképp, az túl pici. Jó lónak meg nincs színe :)
2016. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi megy a zöldkéz.:)
2016. aug. 27. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Lovat (vagy épp pónit) nem fajta, hanem egyed alapján választunk. A szín szintén lényegtelen. :)


Mire kell a póni? Milyen szinten állsz a lovaglásban? Mennyire értetek a szüleiddel a lovakhoz? (mert pl ha sok-sok éves tapasztalattal rendelkeztek, akkor lehet szó fiatalabb, esetleg csődör póniról, viszont ha még kezdőbbek, akkor inkább egy 8-12 éves, nyugisabb kanca vagy herélt a javasolt)

2016. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
attól függ mire akarjátok
2016. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még kezdőnek számítunk.Igazából lovagoltatnánk rajta 3-4éves gyerekeket. Meg eljátszogatnánk
2016. aug. 27. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem gyerekkorom óta angol telivérjeink voltak meg egy kis világos szürke welsh póni. A gyerekek mindig a nagyokon akartak lovagolni, ezért őt eléggé elhanyagoltuk és kiadtuk felesbe, sőt most is éppen kiadó. Már idős szegény :/ . Szerintem welsh legyen mert megbízható lófajta, vagy wales. Az én kedvenc lószíneim: sötétpej, palomino, aranypezsgő,
2016. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek zöldkéz
2016. aug. 28. 01:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdők vagytok, eljátszogatnátok...lovagoltatnátok...??

Semmilyen pónit ne vegyetek.

2016. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!