Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglási lehetőségek Szeged...

Lovaglási lehetőségek Szeged környékén?

Figyelt kérdés

Szegedi Szabadidő lovasklub,Mórahalmi Futó-Dobó ?

Hol érdemes?Saját lovam nincs , alap tudásom van.Egyszer majd versenyen is szeretnék részt venni.



2016. aug. 27. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hódmezővásárhelyen van rengeteg hely, ahol érdemes körülnézni. Dél-alföldi, Kéktói, Sarkaly, Kentaur. Ezeknek nézz utána. Ha jól tudom Mártélyon is van egy hely, de arról nem sok jót hallottam, bár személyesen még sosem jártam ott, csak ismerősöktől lehet hallani ezt-azt.
2016. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van szegeden Baktói lovas klub én is ott voltam csak táborba,de ha külön akarsz lovagolni akkor lehet lovas bérletet venni amivel 11 alkalommal tudsz majd ott lovagolni,szerintem megéri mert csak 8000ft.
2016. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hódmezővásárhelyen milyen a Sarkaly ?A Facebook oldala tetszett +versenyekre is mennek.Volt már ott valaki ?
2016. aug. 28. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!