Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Georgikon Lovasiskola Keszthely?

Georgikon Lovasiskola Keszthely?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata?

2016. aug. 28. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Van...sajnos :D


Ha ott tanulsz és ezzel a kedvezményes bérlettel mész, akkor kb. le se sz.rnak vagy ha hozzád szólnak akkor is ordítanak. Én így jártam 2 évig, mindent saját magamtól (+ másoktól ellesve) tanultam meg, mert még azt se mutatták meg, hogyan kell felnyergelni a lovat.


Ha kifizeted a teljes árú órát, akkor emberszámba vesznek, de akkor se kell csodát várni.


Azt, hogy hogyan tartják ott mások lovait, azzal kapcsolatban nincs tapasztalatom, bár 1-2 dolgot arról is hallottam.

2016. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alacsony színvonalú az oktatás, és a lovak sem jók (van amelyik egy nap 5ször megy). Én nem fizettem az oktatásért mert egyetemi képzésen voltam ott. Szépen elvették a kedvemet a lovaglástól.
2016. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. És esetleg a környéken van olyan lovarda ahová érdemes járni? Nem most kezdeném a lovaglást, csak egy költözés miatt keresek új lovardát.
2016. aug. 28. 14:53
 4/8 anonim válasza:
Keszthelytől két órára Kaposváron tudok, de gondolom az messze van. Szerintem érdeklődj Kaposváron a Somogy és Zala megyei lehetőségekről.
2016. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kaposvár messze lenne :/ de azért köszönöm :)
2016. szept. 13. 00:05
 6/8 anonim válasza:
Találtam egy hirdetést véletlenül, Lazaresku Lovarda Keszthelyen, van facebook oldala. :)))))
2016. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utánanézek :)
2016. szept. 24. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, most láttam a postot, én jövőre a georgikonra mennék levelező szakra, és arra gondoltam, hogy lenn tartanám a lovam is, és hétvégente járnék ki hozzá. A bértartásról is rosszat hallottatok?? Nem értem, hogy egy olyan lovas telephelyen, ahol egyetemi szinten kutatják és oktatják a lovaglást és állattartást, hogyan bánhatnak rosszul a lovakkal... Én egyértelműnek vettem, hogy egy ilyen helyen csak szakszerűen bánhatnak a lovammal. Ezek szerint mégsem? Legelőre kiteszik a lovam, ha nem vagyok ott?
2017. jún. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!