Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek normalisak?

Ezek normalisak?

Figyelt kérdés

Miert etetnek mindenfele hulyeseget meg a lovakkal?

Ebben akar el is pusztulhatnak a lovak!

Mi a velemenyetek errol?


[link]



2016. aug. 28. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ba+

Oda van írva a videó alá.. A sajt ilyen kis mértékben, (a lovak életében egyszer) nem káros a számukra. A kutyáknak mérgező a csoki, szőlő, mégis nagyon sokan adnak a kedvencüknek egy kis csokis muffint, süti, és egyéb számukra "mérgező" ételeket.

2016. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi mennyiségtől nem lesz bajuk. Ha pl. egy zacskó chipset etettek volna meg vele, na az már gond lenne! (Sajnos egy ilyen esetnek szemtanúja is voltam. Egy kiállításon etette két suhanc a lovat, én csak későn vettem észre, addigra már elfogyott majdnem az egész zacskó, be is kólikázott rendesen a ló)
2016. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo a csokis muffinrol annyit hogy az en kutyam felette a veletlenul ottfelejtett egy szelet repatortat es elpusztult szoval etesd nyugodtan csokival es cukorral a kutyad de en nem tennem


Igen tudok olvasni oda van irva de nem hinnem hogy a lo a banan+afonya+sajt+zeller kombinaciora vagyik egesz eleteben

Attol meg hogy nem pusztul el nem tesz jot neki...es nem is esik neki jol utana

Meg lehet etetni a kutyaval a csokit aztan orulni hogy nem pusztult el de ha 100 alkalombol egyszer elpusztul az is eleg


A masik meg hogy MI ÉRTELME VAN?

Mondhatom hogy a lovam megette az afonyat es nem halt bele????

2016. aug. 29. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért egy szelet és egy falat között óriási különbség van!
2016. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem a videoban levo falatrol beszeltem hanem az elso valaszolo valaszaban felhozott muffinrol melynek merete megegyezik a szelet tortval....
2016. aug. 29. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
,,Egy kis muffint". Nem az egészet, egy kicsit. Szövegértés.
2016. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem pusztulnak el , nyugi ;))

Nem adtak nekik mérge , csak egy KIS kostolót.

Fogadjunk nagy része még ízlett is nekik.

2017. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!