Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaknak valami csemge? Többi...

Lovaknak valami csemge? Többi lent.

Figyelt kérdés
Marmint magaba a repa alma...valahogy az egyszerű. Ti szoktatok adni a lovatoknak valami kulonlegesebbet...olvastam hogy van lovaknak is süti. Valami tipp vagy recept..szoktatok adni alkalmankent a lovatoknak valami kulonleges "edesseget" !!Köszönöm a válaszokat! Negativ kommentektol kimeljetek!
2016. szept. 1. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Az én pacimnak (Amaduesnak hívják, és tegnap voltunk ügetni) dobostortát szoktam adni néha. Nagyon szereti! :) <3 *.* :> Jaj, olyan rossz, hogy nem lehet ide emojikat beszúrni :((((((((((
2016. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az jó..:) masvalamit nem szoktal csak dobos tortat? Egy szeletet szoktal vagy hogy amugy koszi a valaszt ment a zold kez..:)
2016. szept. 1. 12:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Dobostortát csak kétszer adtam, amikor kaptam szülinapomra, és vittem neki is. De szerintem amúgy édességet kár nekik adni. Hidd el, a lónak pont elég csemege az alma meg a répa, ő nem értékeli többre, ha "különlegesebbet" kap. Úgy értem, ami neked különleges, az neki nem biztos, hogy az. Többet ér, ha foglalkozol vele és szereted.
2016. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Imádom a LoWakaT!
2016. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! :)
2016. szept. 1. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sütöttünk lócsemegét barátnőimmel. Négy lóból csak egy volt hajlandó megenni. A dinnyehéjat, vagy magát a dinnyét, almát, répát viszont mind.
2016. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mácsóka0123 ***** válasza:
Szia! Én nemrég találtam egy sütireceptet, én ugyan még nem próbáltam ki, de elküldöm, remélem ízlik majd a patásoknak :D Kell hozzá 4 alma reszelve, 420 gramm zabpehely és 100 gramm cukor. A hozzávalókat összekevered, és a reszelésnél maradt almalevet hozzáadod amíg formázható lesz. Kis golyókat csinálsz, berakod egy sütőpapírral kibélelt tepsibe, és 150 fokon sütöd az egyik felét kb egy órán át. Utána megfordítod, sütöd még kb tíz percet és ha már kemény akkor kiveszed :)
2016. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2016. szept. 2. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen emberi édességet nehogy adj neki. Nem egészséges ha sokat adsz még kólikázhat is. Vihetsz neki különlegesebb gyümölcsöket amiket nem eszik minden nap (mint pl a dinnye) de vannak lósütik is. (Ha beírod rengeteget dob ki...)

[link] itt van pár recept

2016. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Decathlonban, Fressnapfban, minden lovasboltban lehet kapni lócsemegét. 1 kg 1000 ft, elég hamar elfogy, de nálunk minden ló nagyon szereti :) ilyen száraz cucclik.
2016. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!