Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kéne ezt megoldani?

Hogyan kéne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Ha lovagolni megyek, muszáj vastagabb, hosszabb zoknit vennem, mert mocorog a lábam a cipőben. A nadrágom szára pedig nem rövid, de ha lovagolok, akkor felcsúszik, és a zoknim kilátszik, néha még a bőröm is. Nem csak kényelmetlen, de nem lehet túl szép látvány sem. A lábszárvédő segíthetne ezen? Pár hét múlva megyek Decathlonba, akkor biztos beszerzek egyet, az edzőm is javasolta már, de megoldja a zoknis problémát is?
2016. szept. 3. 18:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként lovaglónadrágom van, és egyszerű gumi lovaglócipőm.
2016. szept. 3. 18:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a felcsúszást úgy szoktam megakadályozni, hogy a nadrágra húzom rá a zoknit. A lábszárvédőrő nem tudok sajnos semmit mondani, még nem volt nekem :/
2016. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Húzd rá a zoknit a gatyára vagy vegyél egy lábszárvédőt. Legjobb nadrág az amin van tépőzár és összetudod fogatni a bokádon.
2016. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nem néz ki gázul, ha ráhúzom a zoknit? Nem igazán ér be a gatyám a cipőm szárába.
2016. szept. 3. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Ha lovaglózoknival csinálod, akkor jól néz ki :) Sima zoknival szerintem is fura egy kicsit

2016. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy hordja hogy a hosszú lovaglózoknit húzza rá a nadrágra úgy kell, kifejezetten jól nézhet ki, egy színben passzoló pólóval. Illetve az a funkciója, hogy ne csússzon fel a nadrág, ne látszon ki a bőröd, ne dörzsölje ki a nyereg de vehetsz lábszárvédőt is ha attól jobban érzed magad, szerintem kényelmesebb abban mint zokniban
2016. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen lovaglózoknim, de lábszárvédő

Nemsokára lesz. Köszi a válaszokat!

2016. szept. 4. 09:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor is jó ám egy sima térdzokni, ha nincs ráírva semmilyen márka... Irány az első kínai üzlet :)

Ez kb olyan, mint a futásra való zokni.. Ha lenyomsz napi 50 km-t, érzed a különbséget, de a ház körüli kocogáshoz tökély egy akármilyen..

2016. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lovaglózokni kb. attól lovaglózokni, hogy színben passzol a kollekció aktuális darabjaival, kivéve ha technikai anyagú, drágább termékről van szó. Veszel a nadrágod színével megegyezőt, vagy rombuszmintásat a kínaiban és ugyan ott vagy, probléma megoldva, sokan hordják így. Ha dörzsöli is a lábad a kengyelszíj, akkor vegyél lábszárvédőt vagy csizmát, de ha nem, felesleges.
2016. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!