Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tanítsam meg ülni a lovam?

Hogy tanítsam meg ülni a lovam?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki kezdenén h hülye vagyok hogy nem tudom, nem vagyok otthon ezekben a Csikós dolgokban,csak a lovamat eleve lehet fektetni akkor már úgy vagyok vele, hogy kipróbálnám ezt a dolgot, és megtanítanám ülni is, és csak néhány tippet módszert szeretnék tőletek kérni,, a válaszokat előre köszönöm ☺

#Csikósló #ló ültetése
2016. szept. 11. 19:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2016. szept. 12. 13:33
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Vigyél neki egy széket.
2016. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik h miért tart itt a lovastársadalom nálunk..Fogyatékosok tartanak lovat,arra esze nincs h képezze ,idomítsa ,helyette fektetni,ültetni,répabottal kergetni,vakarászni akarja mind a lovat..Aztán meg sír mind ha van egy elszart lova,szophat vele más még rendbe rakja..
2016. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló, elárulnám neked hogy az én lovam nemhogy nincs elcseszve mióta nálam van hozzáteszem nem túl rég óta van nálam,rengeteg mindent tanult, mikor hozzámkerült teljesen tompa volt a szája és az oldala is, csizmára nem reagált, feszítővel lovagolták, mióta nálam van egyszer nem volt feszítő a szájában és már most rengeteget fejlődött, meg nem mondanád róla hoygy ez a ló 2 hónapja még egy teljesen képzetlen tompa ló volt....elárulom ő nem az egyetlen lovam, és elárulom, mind a két lovammal meg vagyok elégedve, mert elértünk már valamit, és csak hogy értsd nem idiótaság, egyszerűen csak vágyom egy kis változásra, és a lónak sem okozok vele fájdalmat, ha lehet ilyet mondani, nem látom rajta hogy "szerencsétlennek mennyire gáz hogy ilyeneket kell átélnie" és nemhogy inkább azt tartanák emberek szégyennek, hogy egyes embereknél mien sorsuk van a lovaknak, egy fához kikötve a tűző napon szomjasan otthagyva, Gyálon az a kiéheztetett túlhajszolt erőtlen póni, és még a sok szenvedő állat, na ez a szégyen, nem az hogy én taníranék valami újat a lovamnak.....köszönöm!!!
2016. szept. 14. 19:49
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha te egy értelmes hozzàértő ember lennél nem ilyen marhasàgokat tanítanàl.igaza van a 72 esnek,hülye vagy hozzá ,arra màr nincs eszed h képezd a lovat helyette majomkodsz
2016. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már ne is haragusjon meg senki akire nem vonatkozik, ilyen gyenge felfogású emberek vannaz ezen az oldalon, én feltettem egy kérdést, mert szeretnék valami mást is kipróbálni a lovammal, addig amíg a lónak nem àrtok semmit addig nincsen semmi probléma, inkább azt kéne lehülyézni meg kritizálni, aki agyonveri a lovát, éhezteti bántja az állatokat állatkínzó, na azokat az embereket kéne megvetni,nem pedig a normális lovasokat, gondolok itt szabadidomítókra díjlovasokra a normális csikósokra és az összes rendes lovasra aki még elfogadja a másik lovast, és nem azt nézi rajta hogy éppen mire tanítja a lovát, vagy milyen szakágban lovagolja, és csak azt nézi higy hoyg bánik vele!!
2016. szept. 15. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!