Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok a horze lovas...

Mit gondoltok a horze lovas boltról?

Figyelt kérdés

Jó,megbízható termékeik vannak? Csak mert kapok egy pacit (egy fekete magyar félvér heréltet) és onnan szeretnék neki vásárolni és ha nem vagytok elégedettek a boltal lécci indokoljátok vagy ajánlanátok más boltokat is ami nektek be váltak.

Elöre köszönöm a válaszokat:)

És bocsu hogy azt is elmondtam milxen lovam lesz csak nagyon örülök neki:D



#ló #lovas boltok
2016. szept. 13. 11:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom a helyes írást gyorsan írtam és telóról
2016. szept. 13. 11:47
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy megláttam a kérdést a főoldalon, egyből tudtam, hogy csak egy ürügy arra, hogy elmeséld, hogy kapsz egy lovat. Persze a kérdés is értelmetlen, mert tök mindegy, mit gondolunk a boltról, hiszen nem ez a lényeg, hanem a termékek, amiket árusítanak. Egyébként gratulálok!
2016. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha már lovat kapsz, akkor csak van valami lovas rokonod/barátod, aki ért is hozzájuk. Mert ha nincs, úgy elég nehéz dolgod lesz, az egy dolog, hogy megvették neked, de el is kell látni...
2016. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem nem ürügy hogy dicsekedjem! Nincs lovas rokonom se lovas barátom aki ott vásáról .Kiváncsi vagyok hogy ott milyenek a termékek mert jártam a boltba ês szerintem jók. Csak a ti véleményeitek is érdekelnek! Úgyhogy nem kell le ugatni a fejem én a boltról kérdeztem! Nem pedig azt keztem boncolgatni hogy JAJ!! De szupcsika lesz egy lovacskám! Hanem csak meg emlitettem mert te kedves kommentelő biztos kaptál egy lovat és csak ennyitt mondtál: lesz egy lovam jaj de "jó". Igaz? Nem örültél neki?

Tehát elnézést attól aki normálisan ír,írt

Még várok választ nem belém kötést!

2016. szept. 13. 13:59
 5/11 A kérdező kommentje:
És második kommentelő még nem kaptam meg csak már megnéztük és kiválasztottuk ezért kérdeztem hogy mit gondoltok a boltról mik a tapasztalaitok a termékekkel mert onnan szeretnék neki vásárolni meg a lovas világból
2016. szept. 13. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:
A Horze lovasbolt a legjobb!!! Azért az a legjobb, mert én pacimnak is ott vettünk mindent! *.* <3
2016. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ még várok válaszokat
2016. szept. 13. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
A tejfölük egy kicsit zavaros,a félbarna kenyerük meg másnapra nagyon megszikkad . Nem ajánlom.
2016. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Ott vettünk a pacimnak pacifésűt, úgyhogy a Horze lovasbolt a legjobb! @.@ <3
2016. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
A Horze lovasboltban kizárólag jó, és megbízható termékek vannak. Patás barátaink is innen vásárolnának, ha valaki megkérdezné őket valaha ezzel kapcsolatban. Horze lovasbolt - közepes áron közepeset.
2016. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!