Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy lovas fiúnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy barátom aki 22 éves lesz novemberben és lovagol. Olyan kérdésem lenne h szerintetek egy lovas fiú milyen ajándéknak örülne? Ha valaki tudna nekem segíteni v ötletet adni azt nagyon megköszönném.



2016. szept. 14. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk lovagló nadrág?
2016. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyat amire vágyik és még nincs neki.

Menjetek el a lován együtt egy szép helyre, úgy hogy Te ülsz előtte. Lehetőleg embermentes helyre. A többi rátok van bízva. 😃

Kellemes időtöltést. 😊

2016. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fizesd be valahova egy szép terepre, pl szilvásváradon is van ilyen lehetőség
2016. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az szerintem is nagyon jó ötlet amit az előttem válaszoló írt, ha egy kicsit te is tudsz lovagolni akkor nagyon szép ajándék lenne, ha valami szép (különleges) helyre befizetsz terepre. Vannak olyan kisebb hotelek / paniók is ahol van ilyen lehetőség és akkor tudnátok egy közös éjszakát is ott tölteni ha van rá lehetőség/ keret.

Én kifejezetten lovas cuccokat nem ajánlok (lovagló ruházat, ló felszerelés stb.), mert ha nem értesz hozzá könnyen melléfoghatsz.

Ha a túra nem játszik, akkor még valami lovas (ízléses) lakás dekor vagy valami apróság.

De én nem feltétlenül ragaszkodnék lovas ajándékhoz a helyedben, pláne ha te nem vagy lovas.

2016. szept. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jó ötleteket adtatok. Én is lovas vagyok csak nem tudtam , h minek örülne. 😉
2016. szept. 16. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!